فشیال ویژه ضد پیری با محصولات تالگو فرانسه

با فرا رسیدن میانسالی، آنچه ذهن خانم ها را به خود مشغول مى كند حفظ زیبایی و شادابی دوران جوانی آنهاست. این در حالیست که پیری پوست یکی از مهمترین نشانه های آشكار تغییراتی است كه در بدن صورت می گیرد.
فیبروبلاست یک عنصر کلیدی جوانی است که ساختار عمقی پوست شناخته می شود. تحقیقات علمی گسترده نشان داده که توانایی انقباضی فیبروبلاست از سنتز اجزای ضروری پوست مثل کلاژن، الاستین، فیبرونکتین، اسید هیالورونیک و… است. با افزایش سن فیبروبلاست هایی که برای مبارزه با حرکات صورت، ضعیف تر می شوند و خاصیت تکیه گاهی خود را به مرور از دست می دهند و تعادل کششی بافت آن ها نیز از بین می رود. همچنین به مرور زمان قدرت انقباضی از بین رفته و جوانی اولیه که نشان دهنده تراکم پوستی نیزهست، ضعیف شده و عضلات صورت شل و چروک می شود.

لابراتوارهاى تالگو با ابتکار گروهى از پژوهشگران متخصص در زیست شناسی دریایی، عصاره جلبک های سرشار از هورمون هاى طبیعى را كشف كردند و در محصولات لاین اکسپشنال و پردیوج استفاده کردند. وجود مولکول های هورمون طبیعی جلبک دریایی موجود در محصولات ویژه ضد پیری تالگو ، کلید اصلی عملکرد جوانی و زیبایی پوست است که یک ترکیب بی نظیر و انحصاری مبرای لاین ضد پیری می باشد.  این سرى از محصولات یكى از لوكس ترین محصولات تالگو مى باشد كه با خاصیت جوانسازی فوق العاده بالاترین تاثیر را از خود نشان مى دهد.

شما می توانید با انجام فشیال های تخصصی در این مجموعه و خرید محصولات برنامه ضد پیری اکسپشنال و پردیوج تالگو، جوانی را به پوست خود هدیه نمایید.