Mceutic   –   مزوتراپی بدون تزریق تالگو

مزوتراپی به زبان ساده تزریق مکرر دارو با مقدار معین در انواع لایه های پوست می باشد. مزوتراپی بدون تزریق یک فناوری جدید به شمار می آید که به جای استفاده از سوراخ کردن پوست با سوزن از امواج الکتریکی استفاده می شود. مزوتراپی بدون تزریق که به عنوان الکتروپوریشن نیز شناخته می شود بهترین گزینه ی غیر تهاجمی زیبایی پوست به شما می رود.

از دست دادن درخشندگی و شفافیت، ناصافی پوست، زبری قسمت هایی از پوست و… تمام این عوامل منفی باعث تغییر ظاهر پوست می شوند. كیفیت پایین پوست كه توسط عوامل مختلفی ایجاد شده و همه ی انواع پوست را تحت تاثیر قرار می دهد، یک اختلال محسوب می شود. به همین دلیل مركز تحقیقاتی تالگو با استفاده از مزولیفت دریایی یك برنامه جدید و مبتكرانه ی آرایشی- درمانی را ارائه داده است.

بازسازی پوست اولین راه حل درمانی كه برای مقابله با عوامل ایجاد كننده ی جوش، اختلالات و عیوب پوست طراحی شده است و باعث می شود پوست شما ظاهری جوان، نرم، لطیف و شفاف داشته باشد.

مزوتراپی بدون تزریق با محصولات تالگو

تالگو فرانسه با استفاده از بهترین تکنولوژی روز دنیا و با بهره گیری از دانش و تجربه، از ژرفای اقیانوس ها محصولات بی نظیری برای  بدن به ارمغان آورده است و شما می توانید با خرید محصولات  مزوتراپی جوانی را به پوست خود هدیه نمایید.

شما می توانید برای خرید محصولات مزوتراپی بدون تزریق تالگو با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید تا بتوانید بهترین محصولات زیبایی پوست تالگو را برای خود تهیه نمایید. این سری از محصولات یكى از بهترین محصولات تالگو مى باشد كه با خاصیت جوانسازی فوق العاده بالاترین تاثیر را از خود نشان مى دهد.

پاک کننده ارایش و تنظیم کننده چربی پوست pro regulator make up remover

کد: VT14014

حجم : 150 ml

این محصول فوق العاده که بافتی ژلی -روغنی دارد و با تکنولوژی لیپوفیلیک (حل کردن چربی) تهیه شده است. ارایش و ناخالصی های روی پوست را پاک کرده و ضمن اینکه خاصیت مات کنندگی دارد (برق ناشی از چربی اضافه ی پوست را از بین می برد) سبوم مورد نیاز سطح پوست را باز می گرداند. عملکرد: پاک کننده ارایش بسیار موثر با ترکیبی از عوامل پاک کننده که چربی مفید سطح پوست را نگه می دارد و ارایش را به طور کامل در خود حل کرده و پاک می کند. به دلیل جود سه نوع روغن ، که از چربی های سطح پوست محافظت میکنند ، کیفیت سبوم را بازگردانده و تضمین می کند.عملکرد موثر آن برای بیش از 8 نفر از 10 خانم ثابت شده است 90 درصد تمام بقایای چربی و الودگی سطح پوست را جذب میکند: 89 درصد پوستی سالم تر: 79 درصد آرایش را بطور کامل پاک می کند : نحوه ی استفاده : روزی دو بار صبح و شب ، مقداری از پاک کننده را در دست خود ریخته روی صورت پخش کرده و ماساژ دهید تا تمام آلودگی ها را در خود حل کند سپس با افزودن مقداری آب آن را به حالت امولسیون در آورده و پس از آن کاملا با آب بشویید.

با 7 روز استفاده از این محصول پوست نرم و لطیف شده ، پاکسازی می شود و به طرز محسوسی شفاف تر به نظر می رسد.
عملکردها: لایه بردار انزیماتیک توسط پاپایین (5%) ماده ای لایه بردار که به راحتی و بدون ایجاد واکنش پوست می تواند از آن استفاده کنید و به اندازه گلیکولیک در افزایش شفافیت پوست موثر است لایه بردار شیمیایی توسط ویتامین c تثبیت شده (3%) ، که از ویتامین c معمولی موثرتر است و با از بین بردن پیگمنتیشن (تجمع رنگدانه های پوستی) و سرعت بخشیدن به تجدید سلولی سطح پوست شما را عالی و بینظیر می کند. خنثی کننده ارامش بخش به دلیل وجود جلبک لامیناریا ، که قرمزی پوست را تسکین می دهد. نتایج طی 7 روز به طور محسوسی قابل مشاهده است. پوست به طرز قابل توجهی بهبود می یابد و زبری و ناصافی پوست 3/35% کاهش می یابد .
هرشب به مدت 7 روز متوالی 2-5 دقیقه روی پوست بماند سپس با آب بشویید.

لایه بردار قوی intensive peel
کد: VT14012
حجم : 7*1.5 ml

سم زدا ، بازسازی کننده detox regenerator
کد: VT14013
حجم : 7*1.2 ml

این محصول ضد پیری حاوی کنستانتره بسیار قوی مزولیفت دریایی است و عملکرد آن با تاثیر سم زدایی قوی که باعث فعال کردن متابولسیم سلول های پوست می شود و ظاهر پوست را جوان و شاداب نگه می دارد. عملکرد: احیای پوست به دلیل وجود مزولیفت دریایی که تمام فرایندهای اساسی سوخت و ساز در سلول ها را تحریک و تقویت می کند. تاثیر ضدپیری به دلیل وجود مزولیفت دریایی  که بطور شگفت انگیزی باعث تحریک تولید پروتئین های ضدپیری شامل کلاژن و الاستین می شود. زدودن مواد سمی و زائد به دلیل وجود لومی سورس که باعث فعال سازی پروسه ی سم زدایی اتوفاژی می شود تا اثر مزولیفت دریایی را بهبود بخشد. عملکرد بینظر این محصول در 7 روزکه باعث  تقویت پوست و احیای آن می گردد.

نحوه استفاده: 7 روز متوالی صبح و شب زیر محصول مراقبت پوستتان ، استفاده کنید و از تماس با اطراف چشم خوددری کنید.

این موس لایه بردار که با مواد معدنی احیاکننده دریایی غنی شده است. پوست را کاملا پاک کرده منافذ پوست را که با آلودگی ها بسته شده اند باز می کند باعث تقویت بافت پوست می شود و به مرور باعث شفافیت پوست می گردد. عملکرد: لایه برداری تدریجی به دلیل وجود پاپایین و سالیسلیک اسید که روزنه های بسته شده پوست را باز و تمیز می کند بافت پوست را تقویت کرده و پوست را شفاف تر میکند . به دلیل وجود جلبک قهوه ای رنگ مواد معدنی دریایی را به پوست باز می گرداند و به مقدار زیاد با مواد معدنی و امینواسید های محافظت کننده غنی شده است. محصولی با عملکرد بی نظیر پوست را به طور کامل تمیز می شود،پوست به ارامی لایه برداری می شود ، بافت پوست صاف و یکدست می شود.

نحوه استفاده: صبح و شب استفاده کنید . از تماس با نواحی حساس اطراف چشم خودداری کنید .برای پوست های حساس و ملتهب استفاده نشود

پاک کننده و بازسازی کننده pro -renewal cleanser
کد: VT14015
حجم : 200 ml

کرم سرم متعادل کننده cream-serum normaliser

کد: VT14016

حجم : 50 ml

فرمولاسیون بهداشتی درمانی این محصول به گونه ایست که مانند یک سرم غنی و تغلیظ شده است. و اساسا با پاک کنندگی عمیق ، بستن منافذ و کاهش عیوب پوست باعث ایجاد توازن در پوست شما می گردد عملکردها: بازسازی پوست به دلیل وجود نئواسکین (6%) که به طور موثری باعث بهبود کیفیت پوست می گردد کاهش اختلالات پوست به دلیل بهبود کیفیت سبوم که در اثر خاصیت ضد میکروبی توتارول و امگا 6 تثبیت شده ایجاد می شودو باعث توازن در ترکیب چربی های موجود در سطح پوست می شود. احیا کنندگی به دلیل وجود مزولیفت دریایی (3%) به شکلی که به راحتی جذب پوست می گردد و بیشترین قدرت نفوذ به لایه اپیدرم را دارد. محصولی با عملکرد بینظیر پوستی نرم و لطیف تر، صاف و یکدست تر و پوستی سالم تر. صبح و شب استفاده کنید

یک محصول بهداشتی کارامد که مانند یک سرم غنی و تغلیظ شده است و اختلالات و بی نظمی مزمن را مورد هدف قرار میدهد. بافت پوست به بهترین شکل بازسازی شده پوست صاف تر میشود و در نهایت پوست را مات میکند عملکرد: بازسازی پوست به دلیل وجود نئواکسین (2%) که پوست را به بهترین نحو و با بهترین کیفیت احیا می کند عملکرد این محصول با ترکیبی به نام باکوکیول که تاثیری شبیه به رتینویید دارد تکمیل شده و پوست را کاملا پاکسازی می کند . بهبود وضعیت سطح پوست به دلیل دارا بودن هگزیل رزورسینول که یک ماده روشن کننده قوی است و لکه های قهوه ای رنگ باقی مانده بر روی پوست از بین می برد احیا کنندگی به دلیل وجود مزولیفت دریایی (3%) به شکلی که به اسانی جذب پوست می شود و بیشترین قدرت نفوذ به لایه اپیدرم را دارد. محصولی با عملکرد بینظیر در تقویت و بهبود کیفیت پوست صافی و یکدستی پوست همچنین بستن منافذ. صبح و شب استفاده کنید

کرم سرم بازسازی کننده برای اختلالات حاد پوستی resurfacer cream serum

کد: VT14017

حجم : 50ml

ضد افتاب mceutic spf 50

کد: VT 14018

حجم : 50 ml

ضد افتابی با spf50 که به هیچ وجه باعث ایجاد جوش نمی شود و پوست شما را در برابر طیف گسترده ای از اشعه uva وuvb محافظت می کند این انتی اکسیدان قوی کیفیت و سلامت سلول های پوست را حفظ می کند و عملکرد ان به وسیله 5 فیلتر ارگانیک که باعث محافظت پوست در برابر نور خورشید می شود تکمیل می گردد. بعد از استفاده لایه بردارهای قوی و همچنین قبل از هربار قرار گرفتن در معرض آفتاب از این محصول استفاده کنید.

(Thalgo Essential Regenerating Mask) تالگو ماسک بازسازی کننده

ماسک بازسازی کننده تالگو یک ماسک قوی برای مراقبت از پوست و زیبایی می باشد که در عرض 15 دقیقه مشکلات پوستی شما را تا حد زیادی برطرف می کند. ماسک بازسازی کندده تالگو یک آبرسان، بازسازی کننده، شاداب کننده، افزایش دهنده انعطاف و لطافت پوست و خاصیت مزولیفت دارد و به سلامت و زیبایی پوست شما کمک می کند.

ماسک بازسازی کننده

کد: VT 15044

حجم : 12 ML *6