لایه بردارها

لایه برداری پوست یک فرایند مهم است که سلول های شاخی و مرده را از سطح پوست (اپیدرم) پاک می کند. انواع مختلف پوست اعم از خشک، چرب، نرمال یا مختلط باید حتما در بازه های زمانی مختلف لایه برداری شود تا سلول های مرده تجمع یافته در سطح پوست برداشته شوند و سلول های جوان تر جایگزین گردند. لایه برداری یکی از مهم ترین و اصلی ترین بخش های مراقبت از پوست می باشد که علاوه بر برداشتن سلول های مرده از سطح پوست، آلودگی ها را از منافذ پوست خارج می کند و باعث شفاف شدن، زیبایی و شادابی پوست می شود. همچنین اثرگذاری کرم های ضد لک، کرم های جوانسازی و کرم های از بین بردن چین و چروک را بیشتر می کند و باعث جذب بهتر آن ها به قسمت های زیرین پوست می شود. شادی تالگو با ارائه بهترین لایه بردارها ی صورت  که برای هر نوع پوستی مناسب می باشد باعث پاکسازی، جوانسازی، برطرف شدن لک و تیرگی، چین و چروک های سطحی پوست می شود و به شما یک پوست شاداب و با طراوت را هدیه می کند.

لایه بردار پوست خشک و حساس (Softness exfoliator)

کد: VT 1375

حجم : 50ml

برای همه افرادی که در جستجوی لایه برداری موثر بدون ایجاد التهاب برای برداشتن سلول های مرده سطح پوست خود هستند. این کرم خنک کننده پوست را عمیقا پاک می کند، سلول های مرده را با ملایمت از سطح پوست برمی دارد در نتیجه چهره درخشان و با طراوت می شود. طرز استفاده: هفته ای یکبار روی تمام صورت و گردن با ماساژ ملایم روی پوست خشک می مالیم. از تماس لایه بردار در اطراف چشم خودداری کنید.

این کرم لایه بردار عملکردی مشابه میکرودرم ابرژن دارد و برای تمام پوستها به جز پوستهای حساس مناسب است. به دلیل دارا بودن ذرات ریز اکسید آلومینیوم به بازسازی سطح پوست و از بین بردن چروک ها کمک می کند و همچنین به دلیل وجود شی باتر پوست را آبرسانی و تغذیه رسانی می کند. نحوه استفاده: یکبار در هفته مقداری از کرم لایه بردار را روی قسمتهای مختلف صورت گذاشته و به مدت یک تا دو دقیقه به صورت چرخشی از قسمت داخلی صورت به سمت خارجی آن ماساژ دهید. صورت را با آب ولرم در حالی که چشمها کاملا بسته میباشد شسته و با حوله ای نرم پاک کنید. در آخر از کرم مناسب پوست خود و کرم ضدآفتاب با حداقل spf15 استفاده نمایید. از تماس این لایه بردار با چشم ها، لب و کنار بینی خودداری نمایید.

کرم لایه بردار عمقی(Resurfacing cream)

کد: VT 16005

حجم : 50ml

لایه بردار طراوت بخش(Refreshing Exfoliator)

کد: VT 15052

حجم : 50ml

لایه برداری برای پوست های نرمال و مختلط که پوست را نرم می کند و درخشندگی و شفافیت طبیعی پوست را به آن باز می گرداند. این لایه بردار دارای سه نوع از ذرات مختلف شامل خاک دیاتومه، پودر سیلیکا و پوسته بادام می باشد تا بتواند بهترین لایه برداری را برای پوست فراهم کند. نحوه استفاده: روی پوست خشک یا کمی مرطوب یک تا دو بار در هفته بسته به مقدار ضخامت،چربی، و کدری پوست از این لایه بردار استفاده کنید. از تماس لایه بردار با اطراف چشم خودداری کنید.

لایه برداری بسیار ملایم بدون ایجاد التهاب و سوزش برای لطافت و شفافیت پوست های خشک و حساس به گونه ای که ذرات ریز موجود در آن را به سختی می توانید در سر انگشتان خود حس کنید. این محصول علاوه بر لایه برداری مکانیکی به دلیل وجود اسید فیتیک به صورت شیمیایی هم عمل لایه برداری انجام میدهد. نحوه استفاده: یک بار در هفته روی پوست مرطوب و با تاکید بیشتر بر نواحی که پوست ضخیم تری دارند مثل پیشانی و بینی. از تماس لایه بردار با اطراف چشم خودداری کنید.

لایه بردار ملایم(Gentle Exfoliator)

کد: VT 15051

حجم : 50ml