درمان های ویژه ضد پیری با محصولات تالگو فرانسه

با فرا رسیدن میانسالی، آنچه ذهن خانم ها را به خود مشغول مى كند حفظ زنانگى و دلفریب بودن آنهاست. این در حالیست که پیری پوست یکی از مهمترین نشانه های آشكار تغییراتی است كه در بدن صورت می گیرد.
فیبروبلاست یک عنصر کلیدی جوانی است که ساختار عمقی پوست شناخته می شود. تحقیقات علمی گسترده نشان داده که توانایی انقباضی فیبروبلاست از سنتز اجزای ضروری پوست مثل کلاژن، الاستین، فیبرونکتین، اسید هیالورونیک و… است. با افزایش سن فیبروبلاست هایی که برای مبارزه با حرکات صورت، چروک شده اند منقبض و ضعیف تر می شوند و خاصیت تکیه گاهی خود را به مرور از دست می دهند و تعادل کششی بافت آن ها نیز از بین می رود. همچنین به مرور زمان قدرت انقباضی از بین رفته و جوانی اولیه که نشان دهنده تراکم پوستی نیز است، ضعیف می شود و عضلات صورت شل و چروک می شود. وجود مولکول های هورمون طبیعی جلبک دریایی موجود در محصولات ویژه ضد پیری تالگو ، کلید اصلی عملکرد جوانی و زیبایی پوست است که یک ترکیب بی نظیر و انحصاری تالگو فرانسه می باشد. عملکرد مستقیم این محصولات به طور اختصاصی روی فیبروبلاست هایی پیر می باشد. منظور از پیرى پوست زمانى است كه كمبود یا فقدان هورمون ها آن را تشدید می کند . این مشكل منشا تغییرات كاركردی و ساختاری است .

 • تغییرات كاركردى :
  – كاهش كاركرد پوست به عنوان یک سد حفاظتى، پوست كم آب مى شود و خاصیت خود را از دست میدهد.
  – کاهش تدریجی همه كاركردهای اتوماتیک تنظیمی و ترمیمی در پوست، پوست نازک مى شود و انعطاف پذیری خود را از دست میدهد.
 • تغییرات ساختاری:
  -این تغییرات به پوست داخلى، لایه میانى و پوست خارجى مربوط مى شود.

نتایج درمانی استفاده از محصولات ضد پیری اکسپشنال تالگو پاریس

 • اثر بخشی ضد پیری روی سلول های جوان پوست با استفاده از مواد فعال کمیاب برای کاهش آثار پیری در صورت و گردن و دستان
 • اثر بخشی سریع روی چرک های پوست
 • کاهش تیرگی و لک های پوستی
 • تجدید ساختار و بازسازى داخلى پوست شما را فراهم مى كند
 • محرك سرزندگى و شادابى پوست هستند

کرم معجزه اقیانوس(Prodige des oceans cream)

کد: VT 16012

حجم : 50ml

بافت ابریشمی و ذوب شدنی این کرم با فرمولاسیون استثنایی(کریستالی تقریبا مایع)، ساختاری شبیه چربی های سطح پوست دارد و برای راحتی کامل پوست این مواد را به درون پوست نفوذ میدهد.
نحوه استفاده: روی صورت و گردن با حرکات آرام به سمت بیرون صورت و روبه بالا بزنید.

لطافت و ملایمت این ماسک درمانی نظر 100 درصد خانم ها را جلب کرده است. اکسیژن این ماسک که در مجاورت هوا بوده بافت پوست را شاداب و درخشان و مخمل مانند کرده و تجربه حسی خاص را به جا میگذارد. نحوه استفاده: دوبار در هفته روی تمام صورت بزنید و بعد از 5 دقیقه اضافه های ماسک را از روی صورت بردارید. همچنین میتوانید این ماسک را قبل از خواب استفاده کنید و پس از پاک کردن اضافه آن بگذارید تا صبح روی پوستتان بماند. از تماس با لبها و اطراف چشم خودداری کنید.

ماسک معجزه اقیانوس(Prodige des oceans mask)

کد: VT16013

حجم : 50ml

کرم بدن معجزه اقیانوس(Prodige des oceans body cream)

کد: VT 16020

حجم : 150ml

این کرم دارای رایحه گل و دریا و درمانی ضروری برای زیبایی پوست بدن است که کاملا ملایم و ذوب شدنی بطور کامل روی پوست جذب میشود و به پوست احساس لطافت و راحتی میبخشد.

نحوه استفاده: با حرکات کشیده و به سمت بالا روی کل بدن بزنید. از مصرف این کرم در زمان بارداری و شیردهی خودداری کنید.

فرم دهنده و سفت کننده ی پوست صورت فرم دهی مجدد، لیفتینگ

این سرم روى چهار مورد تأثیر بسزایى دارد: 

 • زیبایى چهره ، جذابیت ، شفافیت   
 • ( زینك ، كلسیم ، سدیم كلرید و پتاسیم ) + 14 تا اسید چرب ( امگا 3 ، 6 ، 9 و 7 )
 • احیاى مجدد پوست توسط این مواد فعال
 • (ویتامین P.P  پپتید و پروتئین ) باعث یكدست شدن رنگ چهره مى شود .
 • افزایش انرژى سلولى و سنتز و تقویت سلولى
 • خاصیت شفاف كننده و روشن كنندگى دارد ( كرومیم ، سولفور ، مس ) 

دارای 7 ماده معدنى (منگنز-منیزیم-سیلسیوم-فسفر-آهن- روى-بُرُم)+6نوع ویتامین3+B عدد كربوهیدرات(گلوكز،فروكتوز،ساكاروز)    و یك نوع فیتونوتریئنت ( یك عصاره گیاهى ) كه مغذى هست كه باعث سم زدایى و خروج آلودگى ها مى شود .در مجموع 61 نوع ماده معدنى ، املاح ، ویتامین و …. ماده اساسى در این محصول موجود مى باشد .دو ماده فعال آنتى ایج Anti-age نیز مى باشد همچنین آدنوزین كه نوعى آمینواسید مى باشد

خاصیت این آمینواسید : بازسازى لایه اپیدرم و كاهش سنتز ملانین هایى كه ایجاد لك مى كند و تقویت سنتز پروتئین درم و هیالورنیك اسید ( كه سبب پُر آبى پوست مى گردد . )

طریقه مصرف : مناسب از 20 سال تا 80 سال ،صبح و شب بروی صورت در طول هر فصل یكبار استفاده شود همچنین برای  افرادى كه رژیم غذایى دارند ودر حال كم كردن وزنشان هستند ، براى آقایان  ماساژ داده شود.

اسانس معجزه اقیانوس (Prodige des oceans)

کد: VT 17006

حجم : 30ml