سیلیسیوم چیست؟
سیلیسیوم ضد چروک و افتادگی، ویژه افرادی است که با بالا رفتن سن پوست صورت آنها با کاهش تولید کلاژن و هیالورونیک مواجه هستند. معمولا این اتفاق از سن 40 سالگی به بعد بیشتر شده و با کم شدن الاستین، پوست شل شده و افتادگی پیدا می کند. در این مقطع حتما باید به دنبال کرم های کلاژن و الاستین ساز و محصولات سفت کننده پوست باشید.
کرم سیلیسیم ضد چروک تالگو به جز سیلیسیوم دارای مواد فعال دیگری است که شامل موارد زیر می شود:

 • جلبک قرمز: جلبک قرمز باعث جلوگیری از ضعیف شدن فیبروبلاست ها می شود. این جلبک ها در سواحل سنگال در آفریقا و در سواحل مدیترانه رشد می کند و جزو مواد اصلی کرم سیلیسیوم هستند.
 • کمپلکس سیلیسیوم: کمپلکس سیلیسیوم در سطح پوست عمل می کند و علاوه بر اینکه باعث صاف شدن، مرطوب و نرم شدن پوست می شود، در بافت میانی پوست نیز وظیفه تحریک سلول های فیبروبلاست را دارد.
  با رعایت برنامه سیلیسیوم بالای 40 سال ضد چروک و افتادگی طبق نظر مشاوران شادی تالگو با مراقبت حرفه ای توسط کمپلکس سیلیسیوم و تامین کلاژن و هیالورونیک اسید، به مرور شاهد جوانی و لیفتینگ صورت و گردن خواهید بود.
  کرم پودر سیلیسیوم تالگو
  کرم پودر سیلیسیم ترکیبی از رنگدانه ها و محصولات تخصصی ضد پیری است. این کرم پودر پوششی فوق طبیعی به پوست شما می بخشد و در عین حال باعث می شود رنگ پوست شما شفاف به نظر برسد. کرم پودر تالگو سرشار از سیلیسیوم دریایی و اسید هیالورونیک می باشد که باعث پر شدن و از بین رفتن چروک ها و استحکام بخشیدن به پوست می شود.
  برنامه سیلیسیوم بالای 40 سال ضد چروک و افتادگی تالگو
  شرکت تالگو پاریس پیشرو در تحقیقات علمی، دریایی و درمان های سلامت و زیبایی پوست با استفاده از بروزترین علم و تکنولوژی می باشد. تالگو با استفاده از توانایی عالی جلبک ها و عصاره ی مواد دریایی نتایج فوق العاده چشمگیری در پوست ایجاد کرده است. سیلیسیوم ضد چروک و افتادگی تالگو شامل کنسانتره، کرم دور چشم، کرم پودر، کرم لیفتینگ و تصحیح کننده می باشد.
  برنامه سیلیسیوم بالای 40 سال ضد چروک و افتادگی تالگو برای چروک های عمیق پوست می باشد. سیلیسیوم موجود در محصولات با توانایی بالقوه اتصال به آب در اثر تماس با پوست باعث حجیم، نرم و هیدراته شدن عمقی پوست شده و خطوط و چروک های قابل مشاهده را پر کرده و نشانه ی گذر عمر را از بین برد و پوست شما را جوان و با نشاط می کند.

کنستانتره سیلسیوم(Silicium concetrate)

کد: VT 16025

حجم : 30ml

کنسانتره ای با اثر فرم دهی فوق العاده ای و موثر که سبب تقویت تاثیر کرم، با حالتی نرم و مخملی بر روی پوست میشود.

 نحوه استفاده: صبح و شب قبل از استفاده از کرم سیلیسیوم ( روی پوست تمیز)

بافت فعال و بسیار جدید این محصول سبکی یک ژل را با حس راحتی و آرامش یک کرم بازسازی کننده ترکیب میکند تا پوستی نرم و لطیف داشته باشید که چروک های آن پر شده و حالتی مخملی دارد. این کرم استحکام و الاستیسیته ی لازم را به پوست برمیگرداند. نحوه استفاده: هر روز صبح با حرکات ریتمیک کوتاه به سمت بالا، روی صورت و گردن بزنید.

کرم لیفتینگ تصحیح کننده روز(Lifting correcting day cream) کد: VT 16039 حجم : 50ml

کرم لیفتینگ تصحیح کننده ی شب(Lifting correcting night cream)

کد: VT 16024

حجم : 50 ml

این کرم با غلظت بالای مواد فعال ضد پیری شامل کمپلکس سیلیسیوم دریایی، روند بازسازی و سم زدایی طبیعی پوست را بهبود بخشیده و همچنین باعث بازسازی چربی های لازم در سطح اپیدرم میشود. بافت غنی و ذوب شدنی این کرم لذتی دلپذیر برگرفته از دریا را برای شما به ارمغان می آورد. نحوه استفاده: هر شب با حرکات بلند و اریب از مرکز صورت به سمت بیرون، روی صورت و گردن بزنید.

ترکیبی منحصر به فرد از رنگدانه و محصولات تخصصی ضد پیری تالگو. این کرم پودر، رنگ و پوششی فوق العاده زیبا و طبیعی به پوست شما میبخشد و در عین حال باعث میشود رنگ پوست شما شفاف به نظر برسد. این محصول سرشار از سیلیسیوم دریایی و اسید هیالورونیک میباشد که باعث پر شدن و از بین رفتن چروکها و استحکام بخشیدن به پوست میشود. این کرم پودر در سه رنگ روشن، طبیعی و تیره موجود میباشد.

کرم پودر سیلیسیم(Aging Foundation Natural)

کد: VT 16027

حجم : 30ml