درمان های ویژه ضد پیری با محصولات تالگو فرانسه
با فرا رسیدن میانسالی، آنچه ذهن خانم ها را به خود مشغول مى كند حفظ زنانگى و دلفریب بودن آنهاست. این در حالیست که پیری پوست یکی از مهمترین نشانه های آشكار تغییراتی است كه در بدن صورت می گیرد.
فیبروبلاست یک عنصر کلیدی جوانی است که ساختار عمقی پوست شناخته می شود. تحقیقات علمی گسترده نشان داده که توانایی انقباضی فیبروبلاست از سنتز اجزای ضروری پوست مثل کلاژن، الاستین، فیبرونکتین، اسید هیالورونیک و… است. با افزایش سن فیبروبلاست هایی که برای مبارزه با حرکات صورت، چروک شده اند منقبض و ضعیف تر می شوند و خاصیت تکیه گاهی خود را به مرور از دست می دهند و تعادل کششی بافت آن ها نیز از بین می رود. همچنین به مرور زمان قدرت انقباضی از بین رفته و جوانی اولیه که نشان دهنده تراکم پوستی نیز است، ضعیف می شود و عضلات صورت شل و چروک می شود. وجود مولکول های هورمون طبیعی جلبک دریایی موجود در محصولات ویژه ضد پیری تالگو ، کلید اصلی عملکرد جوانی و زیبایی پوست است که یک ترکیب بی نظیر و انحصاری تالگو فرانسه می باشد. عملکرد مستقیم این محصولات به طور اختصاصی روی فیبروبلاست هایی پیر می باشد. منظور از پیرى پوست زمانى است كه كمبود یا فقدان هورمون ها آن را تشدید می کند . این مشكل منشا تغییرات كاركردی و ساختاری است .
تغییرات كاركردى :
– كاهش كاركرد پوست به عنوان یک سد حفاظتى، پوست كم آب مى شود و خاصیت خود را از دست میدهد.
– کاهش تدریجی همه كاركردهای اتوماتیک تنظیمی و ترمیمی در پوست، پوست نازک مى شود و انعطاف پذیری خود را از دست میدهد.
تغییرات ساختاری:
-این تغییرات به پوست داخلى، لایه میانى و پوست خارجى مربوط مى شود.
نتایج درمانی استفاده از محصولات ضد پیری اکسپشنال تالگو پاریس
اثر بخشی ضد پیری روی سلول های جوان پوست با استفاده از مواد فعال کمیاب برای کاهش آثار پیری در صورت و گردن و دستان
اثر بخشی سریع روی چرک های پوست
کاهش تیرگی و لک های پوستی
تجدید ساختار و بازسازى داخلى پوست شما را فراهم مى كند
محرك سرزندگى و شادابى پوست هستند

کرم الکسیر(Ultimate time solution cream)

کد: Vt18001

حجم : 50ml

این کرم که بافتی لطیف و مخملی دارد، باعث فرم دهی مجدد عضلات صورت میشود؛ پوست استحکام و خاصیت ارتجاعی خود را باز می یابد. چروکها به طرز قابل توجهی کاهش می یابند و لکه های پوستی ناشی از افزایش سن از بین میروند. این محصول مناسب افرادی است که دارای پوست نرمال تا خشک هستند.

نحوه استفاده: صبح و شب روی پوست تمیز

این کرم که بافتی لطیف و مخملی دارد، باعث فرم دهی مجدد عضلات صورت میشود؛ پوست استحکام و خاصیت ارتجاعی خود را باز می یابد. چروکها به طرز قابل توجهی کاهش می یابند و لکه های پوستی ناشی از افزایش سن از بین میروند. این محصول مناسب افرادی است که دارای پوست خشک تا خیلی خشک هستند.

نحوه استفاده: صبح و شب روی پوست تمیز

کرم الکسیر غنی(Ultimate time solution rich cream)

کد: Vt18002

حجم : 50ml

سرم الکسیر(Ultimate time solution serum)

کد: Vt18003

حجم : 30ml

سرمی با قدرت عملکرد بالا و غنی شده با مواد فعال ضدپیری جهت بازسازی مجدد پوست که قادر به درمان تمام علایم قابل رویت پیری میباشد. پوست شما به مرور استحکام و حالت ارتجاعی خود را باز می یابد، چروکها و لکه های تیره ناشی از افزایش سن به طور محسوسی کاهش می یابد.

نحوه استفاده: صبح و شب قبل از استفاده از کرم الکسیر(روی پوست تمیز)