پوست مختلط و چرب

پوست مختلط، از پوست چرب و خشک تشکیل شده است که قسمت های مرکزی مثل بینی، چانه و پیشانی چرب هستند و قسمت های محیطی مثل اطراف پیشانی، گونه ها و دور چشم خشک می باشد. بیشتر افراد دارای این پست هستند زیرا غدد چربی در قسمت های مرکزی بیشتر فعال هستند و در ناحیه های مرکزی بیشتر جوش مشاهده می کنیم. پوست نرمال نه خشک است نه چرب و منافذ پوست طبیعی قابل مشاهده است و این افراد به ندرت جوش می زنند مراقبت از پوست یکی از مهم ترین کارهایی است که ما باید انجام دهیم پوست یکی از مهم ترین و بزرگ ترین ارگان بدن می باشد. محصولات مراقبت پوست مختلط  و چرب تالگو با بهترین تکنولوژی روز دنیا و با بهره گیری از دانش و تجربه از دل اقیانوس بدست آمده است و می تواند زیبایی و نشاط را برای پوست شما به ارمغان آورد.
از مهم ترین مزایای محصولات مراقبتی پوست مختلطو چرب  تالگو فرانسه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تعادل برای پوست و منافذ پوست
  • زیبایی و سلامت پوست
  • صاف شدن پوست های چرب و جوش دار
  • تنظیم چربی پوست
  • کاهش التهاب های پوستی
  • کاهش جوش های ریز و دانه های کیست شده چربی

كنستانتره تنظیم كننده چربی(Intence regulating concentrate)

کد: VT 14028

حجم : ml 7*1.2

این محصول فوق العاده سرشار از عصاره جلبک قهوه ای رنگ (controlamine) و  cytobiol Bardan  بوده که فعالیت غدد چربی را کنترل کرده و التهابات پوست را به حداقل می رساند.

ویال های موجود  طی 7 روز استفاده به متعادل سازی عملکرد غدد سباسه کمک کرده، کیفیت سبوم را باز میگرداند، ضخامت پوست را کاهش میدهد و منافذ پوست را که با آلودگی ها بسته شده اند، باز میکند.

نحوه استفاده: روزی یک ویال را استفاده کنید.( نصف صبح و نصف آن را شب استفاده کنید و بلافاصله روی آن فلویید مات کننده و آبرسان بزنید.)

این محصول از تكثیر باكتری ها جلوگیری میكند ضد افزایش كراتین و غدد چربی است و التهابات را آرام می كند.این ژل که با هیالورونیک اسید برای بازسازی پوست غنی شده است، باعث میشود بخش های باکتریایی پوست کاملا پاکسازی شده و عیوب پوست فورا از بین بروند.

نحوه استفاده: صبح و شب روی جوشها

تصحیح کننده ناصافی پوست(Imperfection corrector)

کد: VT 14029

حجم : 15ml

مایع مات كننده(Perfect matte fluid )

کد: VT 14031

حجم : 40ml

یک امولوسیون مایع با بافتی سبک با ویژگی های پودرهای خشک برای مات کردن فوری پوست و جذب کامل چربی های سطح پوست . این فلویید به پوست حالتی مات میدهد که این حالت تا 8 ساعت بر روی پوست باقی میماند و باعث میشود منافذ باز پوست کمتر دیده شوند. پوستی با طراوت و مات که عالی و بی نظیر به نظر میرسد. نحوه استفاده: روزی دوبار صبح و شب روی پوست تمیز(میتوانید بلافاصله بعد از استفاده از کنسانتره تنظیم چربی از این محصول استفاده کنید)

این ماسک مراقبت پوست ظرف مدت 10 دقیقه، بقایای سبوم و آلودگی ها را از سطح پوست پاک میکند. پوست شما فورا شفاف تر شده و برق ناشی از ترشح بیش از حد چربی روی پوست کنترل میشود. نحوه استفاده: هفته ای یک الی دوبار روی پوست کاملا تمیز یک لایه نازک از این ماسک بزنید و پس از ده دقیقه با آب بشویید. از تماس با نواحی اطراف چشم خودداری کنید.

ماسک ضد آلودگی(Absoiute purifying mask)

کد: VT14030

حجم : 40ml

ژل پلاسملگ(Plasmalg gel)

کد: VT 16014

حجم : 150ml

این محصول حاوی مواد فعال کنترولامین (عصاره جلبک قهوه ای رنگ لامیناریا ) و سیتوبیول باردان میباشد . خاصیت: ضدعفونی کننده و پاک کننده میباشد این محصول با خاصیت بستن منافذ پوست را یکدست و صاف میکند.