پوست خشک و حساس

پوست یکی از مهم ترین و بزرگترین عضو زنده بدن محسوب می شود که بدن را در برابر اثرات مکانیکی، شیمیایی، میکروبیولوژیکی و فیزیکی محافظت می کند. همچنین پوست، آینه اعضای بدن است و اولین جایی است که سلامت بدن را منعکس می کند و شما می توانید خستگی انواع استرس و بیماری ها را در آن مشاهده نمایید.
پوست های خشک و حساس آستانه ی تحمل پایین تر نسبت به دیگر پوست ها دارند و سریع واکنش نشان می دهند. مهم ترین ویژگی های پوست خشک و حساس می توان به سرعت قرمز شدن، ورم کردن، پوسته پوسته شدن، سوزش و خارش، اگزما، خشکی وکشیدگی پوست و سرخی گونه ها اشاره کرد. یکی از مهم ترین ویژگی پوست حساس کمبود رطوبت و چربی است که باعث تغییر در لایه هیدرولیپید پوست می شود و به دلیل کاهش انعطاف پذیری در پوست، موجب پیری زودرس می گردد. چربی که در اپیدرم برای حفظ تعادل و رطوبت پوست و تولید می شود بسیار مهم و ضروری می باشد.
لازم نیست نگران باشید؛ این مجموعه با استفاده از محصولات فوق حرفه ای برند تالگو شادابی و زیبایی را به شما هدیه می کند. تالگو فرانسه با استفاده از بهترین تکنولوژی روز دنیا و با بهره گیری از دانش و تجربه، از دل دریا محصولات بی نظیری برای پوست و صورت به ارمغان آورده است و شما می توانید با خرید محصولات مراقبت پوست حساس و واکنشی شادی و نشاط را به پوست خود هدیه نمایید.

کنستانتره مغذی و آرامبخش (Multi-Soothing Concentrate)

کد: VT 15008

حجم : ml1.2*7

این کنستانتره که با رشته های ترکیبی چربی و آمینو اسید غنی شده است ،به متعادل سازی واکنش های پوستی کسانی که پوست خشک و حساس دارند کمک میکند،به پوست آرامش داده و التهابات آزار دهنده پوست را کاهش میدهد. نحوه استفاده: 7روز متوالی یک آمپول را استفاده کنید (نصف آمپول صبح و نصف آن را شب استفاده کنید و بلافاصله روی آن کرم آرامش بخش و مغذی بزنید)

این کرم ضمن اینکه خاصیت رطوبت رسانی ، آرامش بخشی و ترمیم کنندگی دارد به دلیل وجود رشته های ترکیبی چربی و آمینو اسید ،مقاومت پوست را در برابر عوامل استرس زا خارجی افزایش داده و احساس راحتی با ماندگاری طولانی برای پوست فراهم میکند.

نحوه استفاده:  صبح وشب روی پوست تمیز(بعد از استفاده از کنستانتره آرامش بخش و مغذی)

کرم آرامبخش و مغذی ملایم

کد: VT15006

حجم : 50ml

کرم آرامبخش و مغذی غنی (Nutri-Soothing Rich Cream)

 کد: VT 15007

 حجم : 50ml

این محصول یک کرم آرامبخش و مغذی غنی است ،ضمن اینکه خاصیت آرامش بخشی و ترمیم کنندگی دارد ،به دلیل وجود رشته های ترکیبی چربی و آمینو اسید،مقاومت پوست را در برابر عوامل استرس زا خارجی افزایش داده و احساس راحتی با ماندگاری طولانی برای پوست فراهم میکند.

نحوه استفاده: صبح و شب روی پوست تمیز (بعد از استفاده از کنستانتره آرامش بخش و مغذی)

این ماسک تازه برای طیفی از پوستهای خشک تا بسیار خشک طراحی شده ، در پوست نفوذ کرده تا پوست از تغذیه و رطوبتی واقعی بهره مند گردد.در حالیکه حساسیت های ناشی از کشیدگی و ناراحتی را به آسانی محو می کندو پوست نرمی و لطافت خود را دوباره بدست می آورد.

 نحوه استفاده :هفته ای یک تا دو بار بمدت 20 دقیقه روی پوست بماند و سپس شسته شود.

ماسک مغذی فوری Deeply Nourishing Mask

کد: VT 15009

حجم : 50ml