مراقبت از صورت با ضد آفتاب های تالگو 

یکی از بهترین راه های مراقبت و محافظت از پوست صورت استفاده از ضد آفتاب می باشد. استفاده از ضد آفتاب شما را در برابر اشعه های مضر آفتاب محافظت می کند و سلامتی و نشاط را برای پوست شما به همراه دارد. کرم های ضد آفتاب با عیار های مراقبتی متنوعی وجود دارد و افراد باید با توجه به نوع پوست خود و شرایط آب و هوایی ضد آفتاب مورد نظر خود را انتخاب کنند.

لابراتوارهاى تالگو فرانسه محصولات حرفه اى كه بیشترین همخوانی را با پوست شما دارد با مناسب ترین SPF را ابداع كرده است كه این محصولات به همراه مواد فعال ضد پیری است. تالگو با استفاده از بهترین تکنولوژی روز دنیا و با بهره گیری از دانش و تجربه، از ژرفای اقیانوس ها محصولات بی نظیری برای  پوست شما به ارمغان آورده است . شما می توانید برای خرید ضد آفتاب مراقبت صورت تالگو  با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید تا بتوانید بهترین محصولات زیبایی پوست صورت تالگو را برای خود تهیه نمایید. 

ضد آفتاب spf30

کد:‌ VT 15031

حجم: ۵۰ ml

کرم ضد آفتاب SPF 30

یکی از بهترین راه های مراقبت از پوست در برابر نور خورشید استفاده از ضد آفتاب می باشد. شما باید با توجه به نوع پوست خود و شرایط آب و هوایی ضد آفتاب مناسب پوست خود را انتخاب نمایید. کرم ضد آفتاب spf 30 تالگو فرانسه می تواند یک انتخاب مناسب برای پوست های حساس باشد. این کرم ضد آفتابی سبک و راحت با بافتی بدون اثر سفید کنندگی، چربی، چسبندگی و بالا بردن آستانه تحمل پوست. کرم ضد آفتاب spf 30 تالگو پاریس سبب حفاظت بالای پوست صورت و بالاتنه و حفظ جوانی و شادابی چهره می گردد.

این کرم ضد آفتاب یکی از بهترین محصولات شرکت تالگو می باشد. شما برای خرید ضد آفتاب باید به اینکه پوست شما را در برابر هر دو نوع اشعه های خورشید محافظت می کنند توجه نمایید که یکی از مهم ترین نکات در مورد این ضد آفتاب این است که پوست شما را هم در برابر اشعه UVA و UVB محافظت می کند. قبل از مصرف پوست خود از آلودگی پاک نمایید سپس 20 تا 30 دقیقه قبل از قرار گرفتن در معرض آفتاب از این محصول استفاده کرده و هر 2 ساعت یک بار آن را تمدید کنید.

یکی از مناسب ترین و ایده آل ترین کرم های ضد آفتاب برای مراقبت در اشعه های خورشید کرم ضد آفتاب 50 SPF تالگو می باشد که دارای خاصیت ضد پیری می باشد و به جوانسازی و شادابی پوست نیز کمک می کند. این کرم ضد آفتابی سبک و راحت با بافتی بدون اثر سفید کنندگی، چربی، چسبندگی و بالا بردن آستانه تحمل پوست. این ضد آفتاب سبب حفاظت بالای پوست صورت و بالاتنه و حفظ جوانی و شادابی چهره می گردد.

این کرم علاوه بر خاصیت ضد آفتاب و محافظت در برابر نور خورشید دارای خاصیت ضد چروک، جوانسازی و مرطوب کنندگی است. این کرم سلامتی و شادابی را برای پوست شما به ارمغان می آورد. این ضد آفتاب داری فیلتر های زیر نیز می باشد:

  • فیلتر های فیزیکی: کمک می تواند تا پرتو های UV پراکنده شوند این فیلتر از جنس از تیتانیوم دی اکسید و روی اکسید است.
  • فیلتر های شیمیایی یا ارگانیک: از ترکیبات طبیعی تشکیل شده اند و باعث می شود اشعه UV به گرمای غیر ضروری برای پوست شود.
  • فیلتر های بیولوژیکی: محافظ موثر، تقویت سیستم ایمنی، کاهش استرس سلول ها، اثرات ترمیمی

قبل از استفاده از محصول صورت خود از هر گونه آلودگی پارک نمایید. سپس 20 تا 30 دقیقه قبل از قرار گرفتن در معرض آفتاب از این محصول استفاده نمایید.

ضد آفتاب spf50

کد: VT15030

حجم:‌50ml